Apartamenty Willove Wzgorze

Hlavní vybavení

  • The lagest option:
  • 4 hosté
  • 2 postele
  • 1 ložnice

Umístění

    Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu Apartamenty Willove Wzgorze při návštěvě města Duszniki Zdrój.

    Ubytování je 1 km od Lázeňský Park a 1,1 km od Colourful Fountain. Centrum města Duszniki Zdrój je 10 minut chůze od ubytování. Apartmán je 18 minut chůze od Restauracja Dobre Smaki nabízející jídla evropské kuchyně.

    Apartmán Apartamenty Willove Wzgorze má 10 pokojů.

    V tomto apartmánu je také kuchyňka. Autobusová zastávka Duszniki-Zdroj ZEM je vzdálena 10 minut chůze.

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 22:00
    Odhlášení: od 06:00 do 10:00

    Možnosti ubytování v Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój

    Apartmán Apartamenty Willove Wzgorze má 10 pokojů.

    Datum příjezdu
    Datum odjezdu
    Hosté
    2 hosté

    Dospělí:

    2

    Děti:

    0
    Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Zařízení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Koupelna fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Vybavení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Postele fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Makro detaily fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Zařízení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Makro detaily fotografie
    Apartmán s 1 ložnicí

    Velikost: 38 m²

    Typ postele Dvě jednolůžka

    Více +
    Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Vybavení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Interiér fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Restaurace fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Interiér fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Vybavení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Interiér fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Koupelna fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Zařízení fotografie
    Apartmán s 1 ložnicí

    Velikost: 33 m²

    Typ postele Dvě jednolůžka

    Více +
    Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Interiér fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Obchodní fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Zařízení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Zařízení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie
    Pokoj dvoulůžkový

    Velikost: 25 m²

    Typ postele Velká manželská postel

    Více +
    Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Zařízení fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Postele fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój Pokoj fotografie
    Apartmán

    Velikost: 33 m²

    Typ postele Dvoulůžko

    Více +

    Poloha Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój

    Památky
    Skvělé restaurace
    Doprava

    Hodnocení hostů Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój

    Zde najdete ověřené recenze, které naši uživatelé zveřejnili na této stránce

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.

    Recenze nebyla odeslána.

    Zkuste znovu.

    Děkujeme za přihlášení
    Měna
    • USD Americký dolar
    • EUR Euro
    • GBP Libra šterlinků
    • AUD Australský dolar
    • CAD Kanadský dolar
    • BRL Brazilský real
    • CNY Čínský jüan
    • CZK Koruna česká
    • DKK Dánská koruna
    • HKD Hongkongský dolar
    • ILS Izraelský nový šekel
    • JPY Japonský jen
    • MYR Malajsijský ringgit
    • NZD Novozélandský dolar
    • NOK Norská koruna
    • PLN Polský złoty
    • RON Rumunský nový leu
    • RUB Ruský rubl
    • SAR Saudský riál
    • SGD Singapurský dolar
    • ZAR Jihoafrický rand
    • KRW Jihokorejský won
    • SEK Švédská koruna
    • CHF Švýcarský frank
    • TRY Turecká lira
    • UAH Ukrajinská hřivna
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thajský baht
    Vyberte jazyk
    Zkontrolujte nejlepší dostupné ceny
    Pro zobrazení cen zadejte svá data
    Datum příjezdu
    Datum odjezdu
    Hosté
    2 hosté

    Dospělí:

    2

    Děti:

    0
    Apartamenty Willove Wzgorze Duszniki Zdrój